VÝSLEDKY SOUTĚŽE LITVÍNOVSKÁ VÝLOHA 2015

Den se se dnem sešel a máme pro vás výsledky naší soutěže o nejlepší výlohu. Než si je projdete, rádi bychom poděkovali všem, kdo se akce účastnili, přispěli fotkami, komentovali, chválili, ale třeba i vyslovili kritický názor na naši adresu.

Vy všichni jste přispěli k tomu, abychom se pozastavili a začali trochu více přemýšlet o našem městě, i sami o sobě. I díky tomu můžeme už teď říct, že vyhlášením výsledků vše nekončí. V záloze máme ještě jedno drobné překvapení. Ale – o tom zase příště. Teď hurá na výsledky! Takže…

vyloha-1-2015Vítězem letošního ročníku se stává prodejna Káva – čaj na Náměstí Míru. Dřevěná výloha, respekt k historické budově, ale hlavně nádherný a originální kovový vývěsní štít. Tím obchod zabodoval a odskočil ostatním. Vítězi blahopřejeme a stejně jako všem ostatním přejeme mnoho zdaru do dalších let nelehkého maloměstského podnikání!

vyloha-2-2015

Na místě stříbrném se umístila Švadlenka v Mostecké ulici. Krásná dřevěná výloha, soulad s historickým domem. To vše hrálo roli a oslovilo naši porotu. Také tomuto obchodu srdečně gratulujeme!


vyloha-3-2015Třetí místo je pro mnohé překvapení. Výloha Hodinářství Kalina v Tržní ulici. Možná trochu zastrčený krámek bodoval svým vývěsním štítem a decentní střídmostí. Gratulujeme!

 

nejhorsi-vyloha-2015

Vítězem divácké ankety o nejškaredější výkladní skříň se stává výloha levných potravin. Na její adresu toho bylo řečeno a napsáno mnohé, zdržíme se tedy na tomto místě dalších nemístných komentářů a poprosíme všechny přítomné o minutu ticha za takto vylepšenou tvář jednoho z nejkrásnějších a nejcitlivěji opravených historických domů Litvínova.

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

4 reakce na VÝSLEDKY SOUTĚŽE LITVÍNOVSKÁ VÝLOHA 2015

  1. Pingback:DENÍK.CZ: NEJLEPŠÍ VÝLOHU MÁ KRÁMEK S KÁVOU A ČAJEM. LIDÉ ZVOLILI I NEJHORŠÍ VÝLOHU. - MY Litvínov

  2. Pingback:Petra Haslbergrová: Výlohu nám dělá už třicet let aranžér - MY Litvínov

  3. Pingback:Helena Matiková: Lidé potřebují kontakt - MY Litvínov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..