VÝSLEDKY SOUTĚŽE LITVÍNOVSKÁ VÝLOHA 2015

Den se se dnem sešel a máme pro vás výsledky naší soutěže o nejlepší výlohu. Než si je projdete, rádi bychom poděkovali všem, kdo se akce účastnili, přispěli fotkami, komentovali, chválili, ale třeba i vyslovili kritický názor na naši adresu.

Vy všichni jste přispěli k tomu, abychom se pozastavili a začali trochu více přemýšlet o našem městě, i sami o sobě. I díky tomu můžeme už teď říct, že vyhlášením výsledků vše nekončí. V záloze máme ještě jedno drobné překvapení. Ale – o tom zase příště. Teď hurá na výsledky! Takže…

vyloha-1-2015Vítězem letošního ročníku se stává prodejna Káva – čaj na Náměstí Míru. Dřevěná výloha, respekt k historické budově, ale hlavně nádherný a originální kovový vývěsní štít. Tím obchod zabodoval a odskočil ostatním. Vítězi blahopřejeme a stejně jako všem ostatním přejeme mnoho zdaru do dalších let nelehkého maloměstského podnikání!

vyloha-2-2015

Na místě stříbrném se umístila Švadlenka v Mostecké ulici. Krásná dřevěná výloha, soulad s historickým domem. To vše hrálo roli a oslovilo naši porotu. Také tomuto obchodu srdečně gratulujeme!


vyloha-3-2015Třetí místo je pro mnohé překvapení. Výloha Hodinářství Kalina v Tržní ulici. Možná trochu zastrčený krámek bodoval svým vývěsním štítem a decentní střídmostí. Gratulujeme!

 

nejhorsi-vyloha-2015

Vítězem divácké ankety o nejškaredější výkladní skříň se stává výloha levných potravin. Na její adresu toho bylo řečeno a napsáno mnohé, zdržíme se tedy na tomto místě dalších nemístných komentářů a poprosíme všechny přítomné o minutu ticha za takto vylepšenou tvář jednoho z nejkrásnějších a nejcitlivěji opravených historických domů Litvínova.

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

4 reakce na VÝSLEDKY SOUTĚŽE LITVÍNOVSKÁ VÝLOHA 2015

 1. Helena Pachtová Matiková říká:

  Dobrý den všem,
  musím přiznat, že jsem v absolutním šoku!
  O vaší soutěži jsem se dozvěděla úplnou náhodou, asi i pro to, že nejsem fanouškem facebookové komunikace.
  To jak vypadá náš dům a s jakým citem jsou vybrané výlohy a nápisy nad obchody je díky vkusu mého tatínka, já se už jen starám o zboží které Vám ve výloze mohu prezentovat. Hrozně ráda bych mu pochvalu od Vás, kteří jste hlasovali vyřídila. Strašně by ho to potěšilo.
  Moc moc děkujeme. Budu se snažit aby bylo pořád na co
  koukat.
  Oleandry už jsou před domem,ťěšíme se až pokvetou a snad vydrží i další květinová výzdoba o kterou se snažíme, ale pokaždé se najde někdo, kdo nutně musí sazenice za pár korun přemístit nejspíš do svých truhlíků nebo záhonů, tak uvidíme kdo to vydrží déle.
  Výloha bytového textilu i se zbožím, které je vystavováno
  je úžasná! A k nejhorší výloze je snad opravdu marný jakýkoliv komentář.
  Krásný dům a tohle?
  Jako poděkování Vám všem, kteří jste hlasovali máme připravenou malinkatou pozornost, tak přijďte do prodejny Káva-čaj a řekněte heslo VÝLOHA.
  Díky
  Káva-čaj

 2. Pingback:DENÍK.CZ: NEJLEPŠÍ VÝLOHU MÁ KRÁMEK S KÁVOU A ČAJEM. LIDÉ ZVOLILI I NEJHORŠÍ VÝLOHU. - MY Litvínov

 3. Pingback:Petra Haslbergrová: Výlohu nám dělá už třicet let aranžér - MY Litvínov

 4. Pingback:Helena Matiková: Lidé potřebují kontakt - MY Litvínov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..