Něco se vám snad nelíbí? Zkuste „Lepší místo“

autor: | 1. 2. 2017 | Podporujeme, Všechny příspěvky | 0 komentářů

Něco se vám nelíbí v Litvínově a okolí? Třeba rozbitá lavička, neuklizený sníh nebo černá skládka? Teď máte šanci to dát vědět městu. MY už si připravujeme foťáky a klávesnice, abychom databázi naplnili. Co vy?


„Chcete lepší Litvínov? Využijte projekt „Lepší místo!“

„Lepší místo“ je mobilní a webová aplikace, díky které můžete od počátku měsíce února snadno upozornit svoji radnici na nepořádek či nedostatek ve svém okolí (např. černé skládky, rozbité lavičky či jiný městský mobiliář, poškozené herní prvky apod.). Litvínov se tak připojil k českým městům, které využívají projekt „Lepší místo“ jako nástroj oboustranné komunikace se svými občany.

„Služby Lepšího místa jsme se rozhodli využívat, protože v něm vidíme rychlou spojku mezi námi a našimi spoluobčany. Vnímáme ho jako moderní nástroj, prostřednictvím kterého nám lidé mohou dát vědět o problémech v jejich okolí. A to navíc jednoduše, pohodlně, bez ztráty více než pár okamžiků jejich drahocenného času. O zbytek se pak už postaráme my. Neváhejte proto a využívejte Lepší místo!,“ vzkazuje občanům Litvínova starostka Kamila Bláhová.

A jak na to? Jednoduše!

Stačí stáhnout aplikaci Lepší místo do Vašeho telefonu nebo se zaregistrovat na www.lepsimisto.cz. Pak už jen klikněte na tlačítko Vložit tip, problém krátce popište, vyfoťte a uložte. Aplikace už místo automaticky lokalizuje a podnět ke zlepšení putuje ke kompetentním úředníkům, kteří jej řeší. Aplikace disponuje obousměrnou komunikací. Stav řešení, který je průběžně aktualizován, můžete sledovat přímo ve Vašem telefonu. Nevěříte, že je to tak jednoduché? Tak to vyzkoušejte!“

www.lepsimisto.cz

www.lepsimisto.info

www.facebook.com/lepsimisto

Převzato: www.mulitvinov.cz/chcete-lepsi-litvinov-vyu…/d-455676

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Spojte se s námi

Zaujala vás naše činnost? Pojďte nás sledovat interaktivně, sdílet s námi své názory. 

Máme aktivní profil na Facebooku, stačí nás začít sledovat.