Plán udržitelné městské mobility měst Mostu a Litvínova

autor: | 6. 10. 2016 | Nezařazené, Všechny příspěvky | 0 komentářů

plán_mobility_V1.1.cdrDopravní podnik spolupracuje na vytvoření plánu mobility pro města Most a Litvínov. Jedná se o strategický dokument tzv. „Plán udržitelné mobility“, jehož cílem je zkvalitnění dopravy ve městech ve všech oblastech (pěší, cyklo, automobilová doprava, nákladní, parkování atd.).

V současné době máte jedinečnou možnost zapojit se tvorby tohoto dokumentu. Na níže uvedeném odkazu naleznete webové stránky, které jsou tvorbě dokumentu věnovány. Zde můžete jednoduchou formou vyplnit tzv. pocitovou mapu nebo dotazník pro domácnosti. Do pocitové mapy můžete zapsat své náměty, připomínky, problémy, které vás v dopravě trápí (chybějící přechody, nebezpečné křižovatky, špatný stav komunikací apod.). Vyplněním dotazníku výrazně pomůžete při analýze dopravního chování a přepravních vztahů obyvatel měst. Výsledkem analýzy bude sumarizace potřeb obyvatel, požadavky na zvýšení nebo snížení kapacity dopravy ve všech oblastech apod. Následně budou navržena opatření vedoucí ke zlepšení stavu dopravy ve městech.

Zapojte se i vy do zkvalitnění dopravy ve městě. Těšíme se na vaši spolupráci. Dotazníky, pocitovou mapu a další informace naleznete zde: mobilita-most-litvinov.cz


Původní post na facebookové stránce spolku.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spojte se s námi

Zaujala vás naše činnost? Pojďte nás sledovat interaktivně, sdílet s námi své názory. 

Máme aktivní profil na Facebooku, stačí nás začít sledovat.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat